Hasta Odalarımız

HASTA ODALARIMIZ

Tüm hasta odalarımız 5 yıldızlı otel odası kalitesinde; özel tasarım ürünü El kalitesine sahip, kanserojen madde içermeyen, melamin kaplı yonga levha ile üretilen mobilyalar, konforlu koltuklar, özel ve şık oda tasarımına sahip geniş odalarımız ve özel suitlerimiz mevcuttur. Hastanemizde hasta odalarımız tek kişiliktir. Hasta odalarında banyo, minibar, telefon ve refakatçiler için açılır koltuklar bulunmaktadır. 


Hasta odalarımızın tümünde 32 adet televizyon ve müzik kanalı yayını mevcuttur.


Odalarımızda bulunan hasta yatakları elektro hidrolik kumandalıdır. Yatakların baş, bel ve ayak kısımları kumanda aracılığı ile hasta tarafından ayarlanabilmektedir. Sağlık koşulları nedeniyle kısıtlama getirilmesi gereken bölümler olması halinde hemşirelerimiz kumanda aracılığı ile bu bölümleri kilitleyerek sabitlemektedir. Yataklarımız uluslararası standartlara uygundur.


Hastanemizde hastalarımız için hasta önlüğümüz ve disposable (tek kullanımlık) terliklerimiz mevcuttur.


Hasta odalarımızda sabun, şampuan, havlu vb. ihtiyaçlarınız dikkate alınmıştır.


 Hasta ve refakatçılarımızın yatak çarşafları, havluları , her gün düzenli olarak değiştirilmekte, oda, banyo, tuvalet temizliği her gün ve gerektiğinde daha sık temizlik alanında eğitim almış görevliler tarafından yapılmaktadır.