Gözlüklerinize veda edin

TÜRKİYE’DE GÖZ TEDAVİSİ

  • Dünyada göz hastalıkları alanında son 10yıl içerisinde yaşanan gelişmeler geciktirilmeksizin Türkiye de uygulamaya konulmaktadır. Bugün Avrupa’nın birçok ülkesinde göz tedavisi için hastalar, Türkiye’de Sante Plus Hastanesi’ne gelmektedir. EXCİMER LAZER TEKNOLOJİSİ

  • Excimer Lazer teknolojisi; Oftalmolojide, kırma kusurlarını tedavi etmek için özel tasarlanmış lazer cihazı ile yapılan ameliyat yöntemidir. Miyop-hipermetrop-astigmat gibi kırma kusurlarının Excimer Lazer ile tedavisi, kuralları ve sonuçları belli olan güvenilir bir yöntem olarak tıp dünyasındaki yerini almıştır. 1980’li yılların başından itibaren milyonlarca kişi bu yöntem ile tedavi olarak sosyal ve mesleki yaşantılarında gözlük ve kontakt lens kullanımının yarattığı kısıtlamalardan kurtulmuştur. 


GÖZLÜKLERİNİZE VEDA ZAMANI!!

  • Sadece birkaç dakika içinde artık gözlüklere ihtiyacınız kalmayacak ve daha da güzeli hemen taburcu olabileceksiniz. “Artık gözlüklerinize veda zamanı!” sloganıyla yola çıkan Sante Plus Group’ta gerçekleştirilen excimer laser tedavisiyle hiçbir acı hissetmeden gözlük ve kontakt lenslerden kurtulabilecek, gözünüzün kırma kusurları kolaylıkla tedavi edilebilecektir.


SPG GÖZ ÜNİTESİ

  • Sante Plus Group Göz Ünitesi olarak, ileri teknolojik donamıyla dünyadaki gelişmelere eş zamanlı olarak sizlerin hizmetine sunmakta ve birçok yeni tekniği uygulamanın haklı gururunu yaşamaktayız.